У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Радушна - Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Радушна - Кривий Ріг(всі вокзали):

Поточний розклад електричок Радушна - Кривий Ріг(всі вокзали) включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 14 хв зі станції Радушна і прибуває на станцію Кривий Ріг(всі вокзали) о 19 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6485 сполученням Нікополь - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Радушна і Кривий Ріг(всі вокзали) цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Радушна - Кривий Ріг(всі вокзали), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Радушна Кривий Ріг(всі вокзали) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Радушна - Кривий Ріг(всі вокзали) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Радушна та Кривий Ріг(всі вокзали) – 18.9 км. Ціна квитка на електричку Радушна Кривий Ріг(всі вокзали) складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Радушна -Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Радушна — Кривий Ріг(всі вокзали)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Кривий Ріг(всі вокзали) — Радушна