У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Нікополь — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Нікополь - Тимкове номер 6485 відправляється зі станції Нікополь о 11.35 і прибуває на станцію Тимкове о 15.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6485 Нікополь - Тимкове пролягає по таким станціям як 86 Км, Чортомлик, Підстепне, 47 Км, 29 Км, Радушна, Лісозахисна, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 11.35
Нікопольбуд 11.47 1 хв  11.48 12 хв 
86 Км 11.52 1 хв  11.53 17 хв 
83 Км 11.58 1 хв  11.59 23 хв 
Чортомлик 12.09 1 хв  12.10 34 хв 
71 Км 12.18 1 хв  12.19 43 хв 
Підстепне 12.24 1 хв  12.25 49 хв 
Тік 12.35 1 хв  12.36 1 г 
47 Км 12.46 1 хв  12.47 1 г  11 хв 
Апостолове 12.57 2 хв  12.59 1 г  22 хв 
29 Км 13.09 1 хв  13.10 1 г  34 хв 
Нива-Трудова 13.15 1 хв  13.16 1 г  40 хв 
Радушна 13.28 2 хв  13.30 1 г  53 хв 
Батуринська 13.37 1 хв  13.38 2 г  2 хв 
Лісозахисна 13.44 1 хв  13.45 2 г  9 хв 
Новоблочна 13.49 1 хв  13.50 2 г  14 хв 
Кривий Ріг-Головний 14.01 4 хв  14.05 2 г  26 хв 
Кривий Ріг 14.15 1 хв  14.16 2 г  40 хв 
Кривий Ріг-Західний 14.26 1 хв  14.27 2 г  51 хв 
Мойсіївка 14.41 1 хв  14.42 3 г  6 хв 
Гейківка 14.53 1 хв  14.54 3 г  18 хв 
Утішне 15.04 1 хв  15.05 3 г  29 хв 
Висунь 15.16 1 хв  15.17 3 г  41 хв 
Тимкове 15.29 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6485 Нікополь — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031