У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Нікополь — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Нікополь - Тимкове номер 6485 відправляється зі станції Нікополь о 11.15 і прибуває на станцію Тимкове о 15.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6485 Нікополь - Тимкове пролягає по таким станціям як 86 Км, Чортомлик, Підстепне, 47 Км, 29 Км, Радушна, Лісозахисна, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 11.15
Нікопольбуд 11.27 2 хв  11.29 12 хв 
86 Км 11.33 1 хв  11.34 18 хв 
83 Км 11.39 1 хв  11.40 24 хв 
Чортомлик 11.50 1 хв  11.51 35 хв 
71 Км 11.59 1 хв  12.00 44 хв 
Підстепне 12.05 1 хв  12.06 50 хв 
Тік 12.16 1 хв  12.17 1 г  1 хв 
47 Км 12.27 1 хв  12.28 1 г  12 хв 
Апостолове 12.38 2 хв  12.40 1 г  23 хв 
29 Км 12.50 1 хв  12.51 1 г  35 хв 
Нива-Трудова 12.56 1 хв  12.57 1 г  41 хв 
Радушна 13.09 2 хв  13.11 1 г  54 хв 
Батуринська 13.18 1 хв  13.19 2 г  3 хв 
Лісозахисна 13.25 1 хв  13.26 2 г  10 хв 
Новоблочна 13.30 1 хв  13.31 2 г  15 хв 
Кривий Ріг-Головний 13.42 4 хв  13.46 2 г  27 хв 
Кривий Ріг 13.56 1 хв  13.57 2 г  41 хв 
Кривий Ріг-Західний 14.07 1 хв  14.08 2 г  52 хв 
Мойсіївка 14.22 1 хв  14.23 3 г  7 хв 
Гейківка 14.34 1 хв  14.35 3 г  19 хв 
Утішне 14.45 1 хв  14.46 3 г  30 хв 
Висунь 14.57 1 хв  14.58 3 г  42 хв 
Тимкове 15.10 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6485 Нікополь — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930