У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Нікополь — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6485 сполученням Нікополь - Тимкове відправляється зі станції Нікополь о 09.55 і прибуває на станцію Тимкове о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 86 Км, 79 Км, 71 Км, Тік, Апостолове, Нива-Трудова, Батуринська, Новоблочна, Кривий Ріг, Мойсіївка, Утішне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

08.11.2021, 10.11.2021, 12.11.2021 призначити до ст.Кривий Ріг Зах. діючим, далі зміненим розкладом: ст.Кривий Ріг Зах. (12.47 - 12.48); пл. 116 км Мусіївка (13.02); пл. 118 км Мусіївка (13.06); ст.Мусіївка (13.12 - 13.13); ст.Гейківка (13.24 - 13.25); пл.Утішне (13.35 - 13.36); ст.Висунь (13.47 - 13.48); ст.Тимкове (приб. 14.00).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 09.55
Нікопольбуд 10.07 1 хв  10.08 12 хв 
86 Км 10.12 1 хв  10.13 17 хв 
83 Км 10.18 1 хв  10.19 23 хв 
79 Км 10.25 1 хв  10.25 30 хв 
Чортомлик 10.29 1 хв  10.30 34 хв 
71 Км 10.38 1 хв  10.39 43 хв 
Підстепне 10.44 1 хв  10.45 49 хв 
Тік 10.55 1 хв  10.56 1 г 
47 Км 11.06 1 хв  11.07 1 г  11 хв 
Апостолове 11.17 2 хв  11.19 1 г  22 хв 
29 Км 11.29 1 хв  11.30 1 г  34 хв 
Нива-Трудова 11.35 1 хв  11.36 1 г  40 хв 
Радушна 11.48 2 хв  11.50 1 г  53 хв 
Батуринська 11.57 1 хв  11.58 2 г  2 хв 
Лісозахисна 12.04 1 хв  12.05 2 г  9 хв 
Новоблочна 12.09 1 хв  12.10 2 г  14 хв 
Кривий Ріг-Головний 12.21 4 хв  12.25 2 г  26 хв 
Кривий Ріг 12.35 2 хв  12.37 2 г  40 хв 
Кривий Ріг-Західний 12.47 1 хв  12.48 2 г  52 хв 
Мойсіївка 13.02 1 хв  13.03 3 г  7 хв 
Гейківка 13.14 1 хв  13.15 3 г  19 хв 
Утішне 13.25 1 хв  13.26 3 г  30 хв 
Висунь 13.37 1 хв  13.38 3 г  42 хв 
Тимкове 13.50 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6485 Нікополь — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930