У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Нікополь — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6485 сполученням Нікополь - Тимкове відправляється зі станції Нікополь о 09.55 і прибуває на станцію Тимкове о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 86 Км, 79 Км, 71 Км, Тік, Апостолове, Нива-Трудова, Батуринська, Новоблочна, Кривий Ріг, Мойсіївка, Утішне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 09.55
Нікопольбуд 10.07 1 хв  10.08 12 хв 
86 Км 10.12 1 хв  10.13 17 хв 
83 Км 10.18 1 хв  10.19 23 хв 
79 Км 10.25 1 хв  10.25 30 хв 
Чортомлик 10.29 1 хв  10.30 34 хв 
71 Км 10.38 1 хв  10.39 43 хв 
Підстепне 10.44 1 хв  10.45 49 хв 
Тік 10.55 1 хв  10.56 1 г 
47 Км 11.06 1 хв  11.07 1 г  11 хв 
Апостолове 11.17 2 хв  11.19 1 г  22 хв 
29 Км 11.29 1 хв  11.30 1 г  34 хв 
Нива-Трудова 11.35 1 хв  11.36 1 г  40 хв 
Радушна 11.48 2 хв  11.50 1 г  53 хв 
Батуринська 11.57 1 хв  11.58 2 г  2 хв 
Лісозахисна 12.04 1 хв  12.05 2 г  9 хв 
Новоблочна 12.09 1 хв  12.10 2 г  14 хв 
Кривий Ріг-Головний 12.21 4 хв  12.25 2 г  26 хв 
Кривий Ріг 12.35 2 хв  12.37 2 г  40 хв 
Кривий Ріг-Західний 12.47 1 хв  12.48 2 г  52 хв 
Мойсіївка 13.02 1 хв  13.03 3 г  7 хв 
Гейківка 13.14 1 хв  13.15 3 г  19 хв 
Утішне 13.25 1 хв  13.26 3 г  30 хв 
Висунь 13.37 1 хв  13.38 3 г  42 хв 
Тимкове 13.50 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6485 Нікополь — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031