У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6485 Нікополь — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Нікополь - Тимкове номер 6485 відправляється зі станції Нікополь о 11.35 і прибуває на станцію Тимкове о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6485 Нікополь - Тимкове пролягає по таким станціям як 86 Км, Чортомлик, Підстепне, 47 Км, 29 Км, Радушна, Лісозахисна, Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг-Західний, Гейківка, Висунь.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Нікополь – Тимкове складає 63.00 гривень. Відстань між станціями – 156.7 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Нікополь 11.35
Нікопольбуд 11.47 1 хв  11.48 12 хв 
86 Км 11.57 1 хв  11.58 22 хв 
83 Км 12.03 1 хв  12.04 28 хв 
Чортомлик 12.13 1 хв  12.14 38 хв 
71 Км 12.21 1 хв  12.22 46 хв 
Підстепне 12.27 1 хв  12.28 52 хв 
Тік 12.39 1 хв  12.40 1 г  4 хв 
47 Км 12.51 1 хв  12.52 1 г  16 хв 
Апостолове 13.03 2 хв  13.05 1 г  28 хв 
29 Км 13.14 1 хв  13.15 1 г  39 хв 
Нива-Трудова 13.20 1 хв  13.21 1 г  45 хв 
Радушна 13.36 2 хв  13.38 2 г  1 хв 
Батуринська 13.49 1 хв  13.50 2 г  14 хв 
Лісозахисна 13.55 1 хв  13.56 2 г  20 хв 
Новоблочна 13.59 1 хв  14.00 2 г  24 хв 
Кривий Ріг-Головний 14.10 4 хв  14.14 2 г  35 хв 
Кривий Ріг 14.22 1 хв  14.23 2 г  47 хв 
Кривий Ріг-Західний 14.32 1 хв  14.33 2 г  57 хв 
Мойсіївка 14.45 1 хв  14.46 3 г  10 хв 
Гейківка 14.57 1 хв  14.58 3 г  22 хв 
Утішне 15.05 1 хв  15.06 3 г  30 хв 
Висунь 15.18 1 хв  15.19 3 г  43 хв 
Тимкове 15.30 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6485 Нікополь — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930