У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рафалівка - 329 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рафалівка - 329 Км:

Поточний розклад електричок Рафалівка - 329 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 03 хв зі станції Рафалівка і прибуває на станцію 329 Км о 23 г 41 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Ковель - Сарни, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Рафалівка і 329 Км цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рафалівка - 329 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рафалівка 329 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рафалівка - 329 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рафалівка та 329 Км – 30.1 км. Ціна квитка на електричку Рафалівка 329 Км складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Ковель Сарни 23.03
Рафалівка
23.41
329 Км
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рафалівка -329 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рафалівка — 329 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 329 Км — Рафалівка