У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Райки - Бердичів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Райки - Бердичів:

Поточний розклад електричок Райки - Бердичів включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 49 хв зі станції Райки і прибуває на станцію Бердичів о 22 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Райки і Бердичів цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Райки - Бердичів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Райки Бердичів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Райки - Бердичів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Райки та Бердичів – 9.8 км. Ціна квитка на електричку Райки Бердичів складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6250 Шепетівка Козятин 06.05
Райки
06.14
Бердичів
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 10.45
Райки
10.54
Бердичів
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 16.41
Райки
16.50
Бердичів
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 22.49
Райки
22.58
Бердичів
9 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Райки -Бердичів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Райки — Бердичів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бердичів — Райки