У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Берлибаш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахів - Берлибаш:

Поточний розклад електричок Рахів - Берлибаш включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 12 г 50 хв зі станції Рахів і прибуває на станцію Берлибаш о 13 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6441 сполученням Коломия - Ділове, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Рахів і Берлибаш цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахів - Берлибаш, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахів Берлибаш ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахів - Берлибаш можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахів та Берлибаш – 6.3 км. Ціна квитка на електричку Рахів Берлибаш складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441* Коломия Ділове 12.50
Рахів
13.06
Берлибаш
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахів -Берлибаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Берлибаш

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Берлибаш — Рахів