У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Саджавка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахів - Саджавка:

Поточний розклад електричок Рахів - Саджавка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 07 хв зі станції Рахів і прибуває на станцію Саджавка о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6442 сполученням Ділове - Коломия, в цьому випадку поїздка займе 3 г 42 хв. Між станціями Рахів і Саджавка цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Білин(15.20), Лазещина(16.19), Микуличин(17.24), Делятин(18.14), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахів - Саджавка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахів Саджавка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахів - Саджавка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахів та Саджавка – 86.2 км. Ціна квитка на електричку Рахів Саджавка складає 50.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442* Ділове Коломия 15.07
Рахів
18.49
Саджавка
3 г 42 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахів -Саджавка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Саджавка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Саджавка — Рахів