У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахів - Вороненко
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рахів - Вороненко:

Розклад поїздів і електричок Рахів - Вороненко на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Рахів днем о 15 г 07 хв і прибуває на кінцеву станцію о 16 г 43 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рахів о 19 г 37 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рахів до пункту прибуття Вороненко становить 1 г 37 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 36 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 39 хв.
Деякі поїзди від станції Рахів до станції Вороненко курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рахів - Вороненко проїжджають через такі станції і населені пункти як: Білин, Лазещина.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рахів - Вороненко, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рахів - Вороненко можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Рахів до станції Вороненко можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 22.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6442* Ділове Коломия 15.07
Рахів
16.43
Вороненко
1 г 36 хв Курсує щоденно - переглянути
56 Рахів Київ 16.30
Рахів
18.09
Вороненко
1 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
256 Рахів Київ 19.37
Рахів
21.13
Вороненко
1 г 36 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рахів -Вороненко можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахів — Вороненко

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Вороненко — Рахів

За маршрутом Рахів - Вороненко курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рахів - Вороненко Показати тільки електрички сполученням Рахів - Вороненко