Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вороненко - Рахів
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Вороненко - Рахів:

Розклад поїздів і електричок Вороненко - Рахів на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 1. Перший поїзд відправляється зі станції Вороненко вранці о 11 г 51 хв і прибуває на кінцеву станцію о 13 г 22 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Вороненко о 22 г 23 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Вороненко до пункту прибуття Рахів становить 1 г 29 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 27 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 31 хв.
Деякі поїзди від станції Вороненко до станції Рахів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Вороненко - Рахів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Лазещина, Білин.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Вороненко - Рахів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Вороненко - Рахів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6441 Коломия Рахів 11.51
Вороненко
13.22
Рахів
1 г 31 хв Курсує щоденно - переглянути
606К Львів Рахів 22.23
Вороненко
23.50
Рахів
1 г 27 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Вороненко -Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Вороненко — Рахів

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Рахів — Вороненко

За маршрутом Вороненко - Рахів курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Вороненко - Рахів Показати тільки електрички сполученням Вороненко - Рахів