У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рахиня - Надіїв
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рахиня - Надіїв:

Поточний розклад електричок Рахиня - Надіїв включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 37 хв зі станції Рахиня і прибуває на станцію Надіїв о 04 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Рахиня і Надіїв цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рахиня - Надіїв, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рахиня Надіїв ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рахиня - Надіїв можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рахиня та Надіїв – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Рахиня Надіїв складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.37
Рахиня
04.42
Надіїв
5 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 16.58
Рахиня
17.04
Надіїв
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рахиня -Надіїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рахиня — Надіїв

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Надіїв — Рахиня