У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Надіїв - Рахиня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Надіїв - Рахиня:

Поточний розклад електричок Надіїв - Рахиня включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 22 г 42 хв зі станції Надіїв і прибуває на станцію Рахиня о 22 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6425 сполученням Івано-Франківськ - Стрий, в цьому випадку поїздка займе 0 г 6 хв. Між станціями Надіїв і Рахиня цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Надіїв - Рахиня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Надіїв Рахиня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Надіїв - Рахиня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Надіїв та Рахиня – 3.0 км. Ціна квитка на електричку Надіїв Рахиня складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6423 Івано-Франківськ Стрий 11.10
Надіїв
11.16
Рахиня
6 хв Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 22.42
Надіїв
22.48
Рахиня
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Надіїв -Рахиня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Надіїв — Рахиня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рахиня — Надіїв