У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Раків - Майдан
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Раків - Майдан:

Поточний розклад електричок Раків - Майдан включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 12 хв зі станції Раків і прибуває на станцію Майдан о 18 г 23 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6426 сполученням Стрий - Івано-Франківськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Раків і Майдан цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Рожнятів(04.56), Вістова(05.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Раків - Майдан, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Раків Майдан ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Раків - Майдан можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Раків та Майдан – 38.3 км. Ціна квитка на електричку Раків Майдан складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6426 Стрий Івано-Франківськ 04.49
Раків
06.07
Майдан
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 17.12
Раків
18.23
Майдан
1 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Раків -Майдан можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Раків — Майдан

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Майдан — Раків