У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Расава - Галине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Расава - Галине:

Поточний розклад електричок Расава - Галине включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 19 г 30 хв зі станції Расава і прибуває на станцію Галине о 19 г 50 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702-01 сполученням Київ-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 24 хв. Між станціями Расава і Галине цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Расава - Галине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Расава Галине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Расава - Галине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Расава та Галине – 23.3 км. Ціна квитка на електричку Расава Галине складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702-01 Київ Миронівка 10.27
Расава
10.51
Галине
24 хв Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 14.25
Расава
14.46
Галине
21 хв Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 19.30
Расава
19.50
Галине
20 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Расава -Галине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Расава — Галине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Галине — Расава