У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Расава - Лісники
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Расава - Лісники:

Поточний розклад електричок Расава - Лісники включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Расава і прибуває на станцію Лісники о 06 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6724-23 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 1 г 19 хв. Між станціями Расава і Лісники цей електропоїзд проїжджає 13 зупинок. Серед них Лози(09.14), 45 Км(09.36), Таценки(09.59), Підгірці(10.18), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Расава - Лісники, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Расава Лісники ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Расава - Лісники можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Расава та Лісники – 50.1 км. Ціна квитка на електричку Расава Лісники складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21 Миронівка Київ 05.28
Расава
06.29
Лісники
1 г 1 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.12
Расава
10.31
Лісники
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 17.18
Расава
18.35
Лісники
1 г 17 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Расава -Лісники можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Расава — Лісники

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лісники — Расава