У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Расава - Мар'янівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Расава - Мар'янівська:

Поточний розклад електричок Расава - Мар'янівська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Расава і прибуває на станцію Мар'янівська о 06 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6726-25 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 59 хв. Між станціями Расава і Мар'янівська цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Лози(17.20), 45 Км(17.40), Таценки(18.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Расава - Мар'янівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Расава Мар'янівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Расава - Мар'янівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Расава та Мар'янівська – 38.1 км. Ціна квитка на електричку Расава Мар'янівська складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21 Миронівка Київ 05.28
Расава
06.14
Мар'янівська
46 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.12
Расава
10.08
Мар'янівська
56 хв Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 17.18
Расава
18.17
Мар'янівська
59 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Расава -Мар'янівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Расава — Мар'янівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мар'янівська — Расава