У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Расава - Трипілля-Дніпровське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Расава - Трипілля-Дніпровське:

Поточний розклад електричок Расава - Трипілля-Дніпровське включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 28 хв зі станції Расава і прибуває на станцію Трипілля-Дніпровське о 05 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6726-25 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Расава і Трипілля-Дніпровське цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Лози(17.20), 45 Км(17.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Расава - Трипілля-Дніпровське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Расава Трипілля-Дніпровське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Расава - Трипілля-Дніпровське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Расава та Трипілля-Дніпровське – 24.1 км. Ціна квитка на електричку Расава Трипілля-Дніпровське складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21 Миронівка Київ 05.28
Расава
05.57
Трипілля-Дніпровське
29 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.12
Расава
09.43
Трипілля-Дніпровське
31 хв Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 17.18
Расава
17.49
Трипілля-Дніпровське
31 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Расава -Трипілля-Дніпровське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Расава — Трипілля-Дніпровське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Трипілля-Дніпровське — Расава