У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Расава - Зірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Расава - Зірки:

Поточний розклад електричок Расава - Зірки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 18 хв зі станції Расава і прибуває на станцію Зірки о 17 г 24 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6724-23 сполученням Миронівка - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 8 хв. Між станціями Расава і Зірки цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Расава - Зірки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Расава Зірки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Расава - Зірки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Расава та Зірки – 7.1 км. Ціна квитка на електричку Расава Зірки складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6722-21 Миронівка Київ 05.28
Расава
05.35
Зірки
7 хв Курсує щоденно - переглянути
6724-23 Миронівка Київ 09.12
Расава
09.20
Зірки
8 хв Курсує щоденно - переглянути
6726-25 Миронівка Київ 17.18
Расава
17.24
Зірки
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Расава -Зірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Расава — Зірки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Зірки — Расава