У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Разіне - Іванківці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Разіне - Іванківці:

Поточний розклад електричок Разіне - Іванківці включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 59 хв зі станції Разіне і прибуває на станцію Іванківці о 23 г 04 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6256 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 6 хв. Між станціями Разіне і Іванківці цей електропоїзд проїжджає 9 зупинок. Серед них Довбище(15.59), Демчин(16.30), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Разіне - Іванківці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Разіне Іванківці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Разіне - Іванківці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Разіне та Іванківці – 58.8 км. Ціна квитка на електричку Разіне Іванківці складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6250 Шепетівка Козятин 05.15
Разіне
06.21
Іванківці
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 09.55
Разіне
11.01
Іванківці
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 15.51
Разіне
16.57
Іванківці
1 г 6 хв Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 21.59
Разіне
23.04
Іванківці
1 г 5 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Разіне -Іванківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Разіне — Іванківці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Іванківці — Разіне