У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Разіне - Мирославка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Разіне - Мирославка:

Поточний розклад електричок Разіне - Мирославка включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 59 хв зі станції Разіне і прибуває на станцію Мирославка о 22 г 43 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 44 хв. Між станціями Разіне і Мирославка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Довбище(22.07), Демчин(22.38), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Разіне - Мирославка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Разіне Мирославка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Разіне - Мирославка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Разіне та Мирославка – 40.0 км. Ціна квитка на електричку Разіне Мирославка складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6250 Шепетівка Козятин 05.15
Разіне
05.59
Мирославка
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 09.55
Разіне
10.39
Мирославка
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 15.51
Разіне
16.35
Мирославка
44 хв Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 21.59
Разіне
22.43
Мирославка
44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Разіне -Мирославка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Разіне — Мирославка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мирославка — Разіне