У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Разіне - Вакуленчук
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Разіне - Вакуленчук:

Поточний розклад електричок Разіне - Вакуленчук включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 59 хв зі станції Разіне і прибуває на станцію Вакуленчук о 22 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6256 сполученням Шепетівка - Козятин-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 23 хв. Між станціями Разіне і Вакуленчук цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Разіне - Вакуленчук, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Разіне Вакуленчук ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Разіне - Вакуленчук можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Разіне та Вакуленчук – 22.5 км. Ціна квитка на електричку Разіне Вакуленчук складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6250 Шепетівка Козятин 05.15
Разіне
05.38
Вакуленчук
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 09.55
Разіне
10.18
Вакуленчук
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6256 Шепетівка Козятин 15.51
Разіне
16.14
Вакуленчук
23 хв Курсує щоденно - переглянути
6262 Шепетівка Козятин 21.59
Разіне
22.21
Вакуленчук
22 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Разіне -Вакуленчук можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Разіне — Вакуленчук

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вакуленчук — Разіне