У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея - Білошиці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рея - Білошиці:

Поточний розклад електричок Рея - Білошиці включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 42 хв зі станції Рея і прибуває на станцію Білошиці о 19 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 2 г 39 хв. Між станціями Рея і Білошиці цей електропоїзд проїжджає 14 зупинок. Серед них Кодня(16.56), Строковиці(17.55), Галинівка(18.30), Лісівщина(19.05), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рея - Білошиці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рея Білошиці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рея - Білошиці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рея та Білошиці – 104.3 км. Ціна квитка на електричку Рея Білошиці складає 35.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Козятин Коростень 16.42
Рея
19.21
Білошиці
2 г 39 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рея -Білошиці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рея — Білошиці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Білошиці — Рея