У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рея - Бистра
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рея - Бистра:

Поточний розклад електричок Рея - Бистра включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 42 хв зі станції Рея і прибуває на станцію Бистра о 17 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6461-6462 сполученням Козятин-1 - Коростень, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Рея і Бистра цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рея - Бистра, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рея Бистра ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рея - Бистра можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рея та Бистра – 27.4 км. Ціна квитка на електричку Рея Бистра складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6461-6462 Козятин Коростень 16.42
Рея
17.20
Бистра
38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рея -Бистра можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рея — Бистра

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Бистра — Рея