У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рясна - Добросин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рясна - Добросин:

Поточний розклад електричок Рясна - Добросин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 01 хв зі станції Рясна і прибуває на станцію Добросин о 22 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 21 хв. Між станціями Рясна і Добросин цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Брюховичі(21.09), Куликів(21.42), Глинсько(22.07), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рясна - Добросин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рясна Добросин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рясна - Добросин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рясна та Добросин – 42.2 км. Ціна квитка на електричку Рясна Добросин складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001 Львів Рава Руська 21.01
Рясна
22.22
Добросин
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рясна -Добросин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рясна — Добросин

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Добросин — Рясна