У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рясна - Лавриків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рясна - Лавриків:

Поточний розклад електричок Рясна - Лавриків включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 01 хв зі станції Рясна і прибуває на станцію Лавриків о 22 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6002-6001 сполученням Львів - Рава Руська, в цьому випадку поїздка займе 1 г 33 хв. Між станціями Рясна і Лавриків цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Брюховичі(21.09), Куликів(21.42), Глинсько(22.07), Панчишини(22.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рясна - Лавриків, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рясна Лавриків ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рясна - Лавриків можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рясна та Лавриків – 49.8 км. Ціна квитка на електричку Рясна Лавриків складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6002-6001 Львів Рава Руська 21.01
Рясна
22.34
Лавриків
1 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рясна -Лавриків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рясна — Лавриків

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лавриків — Рясна