У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріка Сейм - Янпіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріка Сейм - Янпіль:

Поточний розклад електричок Ріка Сейм - Янпіль включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 31 хв зі станції Ріка Сейм і прибуває на станцію Янпіль о 22 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 966 сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Ріка Сейм і Янпіль цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Мельня(18.05), Майорівка(18.29), Реть(18.54), Терещенська(19.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріка Сейм - Янпіль, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріка Сейм Янпіль ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріка Сейм - Янпіль можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріка Сейм та Янпіль – 80.7 км. Ціна квитка на електричку Ріка Сейм Янпіль складає 30.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріка Сейм -Янпіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріка Сейм — Янпіль

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Янпіль — Ріка Сейм