У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріпки - Буклевське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріпки - Буклевське:

Поточний розклад електричок Ріпки - Буклевське включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 29 хв зі станції Ріпки і прибуває на станцію Буклевське о 17 г 35 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6262 сполученням Боромля - Люботин, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Ріпки і Буклевське цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріпки - Буклевське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріпки Буклевське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріпки - Буклевське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріпки та Буклевське – 4.0 км. Ціна квитка на електричку Ріпки Буклевське складає 12.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6262 Боромля Люботин 09.02
Ріпки
09.09
Буклевське
7 хв Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 17.29
Ріпки
17.35
Буклевське
6 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріпки -Буклевське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріпки — Буклевське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буклевське — Ріпки