У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Клепачів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Клепачів:

Поточний розклад електричок Рівне - Клепачів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Клепачів о 11 г 31 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359-6360 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 2 г 53 хв. Між станціями Рівне і Клепачів цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Великий Олексин(15.23), Ветеранів(15.54), Звірів(16.35), Луцьк(17.15), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Клепачів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Клепачів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Клепачів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Клепачів – 57.3 км. Ціна квитка на електричку Рівне Клепачів складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354* Здолбунів Ковель 08.47
Рівне
11.31
Клепачів
2 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.17
Рівне
18.10
Клепачів
2 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Клепачів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Клепачів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клепачів — Рівне