У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клепачів - Рівне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Клепачів - Рівне:

Поточний розклад електричок Клепачів - Рівне включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 31 хв зі станції Клепачів і прибуває на станцію Рівне о 17 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6356-6355 сполученням Ковель - Здолбунів-Пас., в цьому випадку поїздка займе 2 г 58 хв. Між станціями Клепачів і Рівне цей електропоїзд проїжджає 27 зупинок. Серед них Ківерці(07.15), Промислова(08.11), Пальче(08.50), Оржів(09.33), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Клепачів - Рівне, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Клепачів Рівне ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Клепачів - Рівне можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Клепачів та Рівне – 100.8 км. Ціна квитка на електричку Клепачів Рівне складає 54.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6356-6355 Ковель Здолбунів 07.07
Клепачів
10.05
Рівне
2 г 58 хв Курсує щоденно - переглянути
6358-6357* Ковель Здолбунів 14.31
Клепачів
17.08
Рівне
2 г 37 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Клепачів -Рівне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Клепачів — Рівне

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рівне — Клепачів