У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рівне - Новостав
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рівне - Новостав:

Поточний розклад електричок Рівне - Новостав включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 47 хв зі станції Рівне і прибуває на станцію Новостав о 09 г 27 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6361 сполученням Здолбунів-Пас. - Луцьк, в цьому випадку поїздка займе 0 г 41 хв. Між станціями Рівне і Новостав цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Великий Олексин(21.03), Грабів(21.21), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рівне - Новостав, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рівне Новостав ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рівне - Новостав можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рівне та Новостав – 26.9 км. Ціна квитка на електричку Рівне Новостав складає 17.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354* Здолбунів Ковель 08.47
Рівне
09.27
Новостав
40 хв Курсує щоденно - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 15.17
Рівне
15.58
Новостав
41 хв Курсує щоденно - переглянути
6361 Здолбунів Луцьк 20.57
Рівне
21.38
Новостав
41 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рівне -Новостав можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рівне — Новостав

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Новостав — Рівне