У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6361 Здолбунів — Луцьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Луцьк номер 6361 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Луцьк о 23.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6361 Здолбунів - Луцьк пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Обарів, 245 Км, Оржів, Ветеранів, Цумань, Олика, Арматнів, Веснянка, Жабки, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 20.30
Квасилів 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Басів Кут 20.41 1 хв  20.42 11 хв 
Дворецька 20.46 1 хв  20.47 16 хв 
Рівне 20.49 2 хв  20.51 19 хв 
Великий Олексин 20.57 1 хв  20.58 27 хв 
Обарів 21.04 1 хв  21.05 34 хв 
Городок 21.09 1 хв  21.10 39 хв 
245 Км 21.15 1 хв  21.16 45 хв 
Грабів 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
Оржів 21.25 1 хв  21.26 55 хв 
Клевань 21.31 1 хв  21.32 1 г  1 хв 
Ветеранів 21.35 1 хв  21.36 1 г  5 хв 
Новостав 21.38 1 хв  21.39 1 г  8 хв 
Цумань 21.46 1 хв  21.47 1 г  16 хв 
271 Км 21.52 1 хв  21.53 1 г  22 хв 
Олика 21.59 1 хв  22.00 1 г  29 хв 
Пальче 22.06 1 хв  22.07 1 г  36 хв 
Арматнів 22.10 1 хв  22.11 1 г  40 хв 
Звірів 22.15 1 хв  22.16 1 г  45 хв 
Веснянка 22.20 1 хв  22.21 1 г  50 хв 
Ківерці 22.27 13 хв  22.40 1 г  57 хв 
Жабки 22.43 1 хв  22.44 2 г  13 хв 
Дачне 22.48 1 хв  22.49 2 г  18 хв 
Промислова 22.53 1 хв  22.54 2 г  23 хв 
Прилуцька 22.56 1 хв  22.57 2 г  26 хв 
Луцьк 23.00 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6361 Здолбунів-Пас. — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930