У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6361 Здолбунів — Луцьк Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Луцьк номер 6361 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 20.30 і прибуває на станцію Луцьк о 23.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 38 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6361 Здолбунів - Луцьк пролягає по таким станціям як Басів Кут, Рівне, Обарів, 245 Км, Оржів, Ветеранів, Цумань, Олика, Арматнів, Веснянка, Жабки, Промислова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 20.30
Квасилів 20.36 1 хв  20.37 6 хв 
Басів Кут 20.41 1 хв  20.42 11 хв 
Дворецька 20.46 1 хв  20.47 16 хв 
Рівне 20.49 2 хв  20.51 19 хв 
Великий Олексин 20.57 1 хв  20.58 27 хв 
Обарів 21.04 1 хв  21.05 34 хв 
Городок 21.09 1 хв  21.10 39 хв 
245 Км 21.15 1 хв  21.16 45 хв 
Грабів 21.21 1 хв  21.22 51 хв 
Оржів 21.25 1 хв  21.26 55 хв 
Клевань 21.31 1 хв  21.32 1 г  1 хв 
Ветеранів 21.35 1 хв  21.36 1 г  5 хв 
Новостав 21.38 1 хв  21.39 1 г  8 хв 
Цумань 21.46 1 хв  21.47 1 г  16 хв 
271 Км 21.52 1 хв  21.53 1 г  22 хв 
Олика 21.59 1 хв  22.00 1 г  29 хв 
Пальче 22.06 1 хв  22.07 1 г  36 хв 
Арматнів 22.10 1 хв  22.11 1 г  40 хв 
Звірів 22.15 1 хв  22.16 1 г  45 хв 
Веснянка 22.20 1 хв  22.21 1 г  50 хв 
Ківерці 22.27 13 хв  22.40 1 г  57 хв 
Жабки 22.43 1 хв  22.44 2 г  13 хв 
Дачне 22.48 1 хв  22.49 2 г  18 хв 
Промислова 22.53 1 хв  22.54 2 г  23 хв 
Прилуцька 22.56 1 хв  22.57 2 г  26 хв 
Луцьк 23.00 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6361 Здолбунів-Пас. — Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31