У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родакове - 82 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родакове - 82 Км:

Поточний розклад електричок Родакове - 82 Км включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 15 хв зі станції Родакове і прибуває на станцію 82 Км о 18 г 28 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6364 сполученням Родакове - Сентянівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 13 хв. Між станціями Родакове і 82 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родакове - 82 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родакове 82 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родакове - 82 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

 Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6470 Родакове Сентянівка 03.28
Родакове
03.41
82 Км
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6364 Родакове Сентянівка 18.15
Родакове
18.28
82 Км
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родакове -82 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родакове — 82 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 82 Км — Родакове