У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родатичі - Городок Львівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родатичі - Городок Львівський:

Поточний розклад електричок Родатичі - Городок Львівський включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 55 хв зі станції Родатичі і прибуває на станцію Городок Львівський о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів, в цьому випадку поїздка займе 0 г 17 хв. Між станціями Родатичі і Городок Львівський цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родатичі - Городок Львівський, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родатичі Городок Львівський ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родатичі - Городок Львівський можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Родатичі та Городок Львівський – 9.4 км. Ціна квитка на електричку Родатичі Городок Львівський складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6102 Мостиська Львів 05.23
Родатичі
05.40
Городок Львівський
17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6106 Мостиська Львів 06.51
Родатичі
07.04
Городок Львівський
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6112* Мостиська Львів 17.55
Родатичі
18.08
Городок Львівський
13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родатичі -Городок Львівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родатичі — Городок Львівський

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Городок Львівський — Родатичі