У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6106 Мостиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мостиська - Львів номер 6106 відправляється зі станції Мостиська-2 о 05.58 і прибуває на станцію Львів о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6106 Мостиська - Львів пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 05.58
Тщенець 06.04 1 хв  06.05 6 хв 
Мостиська 1 06.11 1 хв  06.12 13 хв 
Підгать 06.17 1 хв  06.18 19 хв 
Арламівська Воля 06.21 1 хв  06.22 23 хв 
Хоросниця 06.26 1 хв  06.27 28 хв 
Заріччя(Берегове) 06.31 1 хв  06.32 33 хв 
Судова Вишня 06.39 1 хв  06.40 41 хв 
Княжий Міст 06.43 1 хв  06.44 45 хв 
Бар 06.48 1 хв  06.49 50 хв 
Родатичі 06.52 1 хв  06.53 54 хв 
Волчухи 06.56 1 хв  06.57 58 хв 
Братковичі 07.00 1 хв  07.01 1 г  2 хв 
Городок Львівський 07.07 1 хв  07.08 1 г  9 хв 
Кам'янобрід 07.13 1 хв  07.14 1 г  15 хв 
Затока 07.18 1 хв  07.19 1 г  20 хв 
Цунів 07.23 1 хв  07.24 1 г  25 хв 
Мшана 07.29 1 хв  07.30 1 г  31 хв 
Суховоля 07.35 1 хв  07.36 1 г  37 хв 
Зимна Вода 07.39 1 хв  07.40 1 г  41 хв 
Рудне 07.44 1 хв  07.45 1 г  46 хв 
5-й Парк 07.50 2 хв  07.52 1 г  52 хв 
Львів 08.02 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6106 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031