У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6106 Мостиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мостиська - Львів номер 6106 відправляється зі станції Мостиська-2 о 05.58 і прибуває на станцію Львів о 08.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6106 Мостиська - Львів пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 05.58
Тщенець 06.04 1 хв  06.05 6 хв 
Мостиська 1 06.11 1 хв  06.12 13 хв 
Підгать 06.17 1 хв  06.18 19 хв 
Арламівська Воля 06.21 1 хв  06.22 23 хв 
Хоросниця 06.26 1 хв  06.27 28 хв 
Заріччя(Берегове) 06.31 1 хв  06.32 33 хв 
Судова Вишня 06.39 1 хв  06.40 41 хв 
Княжий Міст 06.43 1 хв  06.44 45 хв 
Бар 06.48 1 хв  06.49 50 хв 
Родатичі 06.52 1 хв  06.53 54 хв 
Волчухи 06.56 1 хв  06.57 58 хв 
Братковичі 07.00 1 хв  07.01 1 г  2 хв 
Городок Львівський 07.07 1 хв  07.08 1 г  9 хв 
Кам'янобрід 07.13 1 хв  07.14 1 г  15 хв 
Затока 07.18 1 хв  07.19 1 г  20 хв 
Цунів 07.23 1 хв  07.24 1 г  25 хв 
Мшана 07.29 1 хв  07.30 1 г  31 хв 
Суховоля 07.35 1 хв  07.36 1 г  37 хв 
Зимна Вода 07.39 1 хв  07.40 1 г  41 хв 
Рудне 07.44 1 хв  07.45 1 г  46 хв 
5-й Парк 07.50 2 хв  07.52 1 г  52 хв 
Львів 08.02 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6106 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930