У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6102 Мостиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мостиська - Львів номер 6102 відправляється зі станції Мостиська-2 о 04.34 і прибуває на станцію Львів о 06.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6102 Мостиська - Львів пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 04.34
Тщенець 04.40 1 хв  04.41 6 хв 
Мостиська 1 04.47 1 хв  04.48 13 хв 
Підгать 04.53 1 хв  04.54 19 хв 
Арламівська Воля 04.57 1 хв  04.58 23 хв 
Хоросниця 05.02 1 хв  05.03 28 хв 
Заріччя(Берегове) 05.07 1 хв  05.08 33 хв 
Судова Вишня 05.14 1 хв  05.15 40 хв 
Княжий Міст 05.18 1 хв  05.19 44 хв 
Бар 05.23 1 хв  05.24 49 хв 
Родатичі 05.27 1 хв  05.28 53 хв 
Волчухи 05.31 1 хв  05.32 57 хв 
Братковичі 05.36 1 хв  05.37 1 г  2 хв 
Городок Львівський 05.43 1 хв  05.44 1 г  9 хв 
Кам'янобрід 05.50 1 хв  05.51 1 г  16 хв 
Затока 05.56 1 хв  05.57 1 г  22 хв 
Цунів 06.02 1 хв  06.03 1 г  28 хв 
Мшана 06.08 1 хв  06.09 1 г  34 хв 
Суховоля 06.14 1 хв  06.15 1 г  40 хв 
Зимна Вода 06.18 1 хв  06.19 1 г  44 хв 
Рудне 06.24 1 хв  06.25 1 г  50 хв 
5-й Парк 06.29 4 хв  06.33 1 г  55 хв 
Львів 06.42 2 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6102 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728