У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6102 Мостиська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мостиська - Львів номер 6102 відправляється зі станції Мостиська-2 о 04.45 і прибуває на станцію Львів о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6102 Мостиська - Львів пролягає по таким станціям як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 04.45
Тщенець 04.51 1 хв  04.52 6 хв 
Мостиська 1 04.58 2 хв  05.00 13 хв 
Підгать 05.05 1 хв  05.06 20 хв 
Арламівська Воля 05.09 1 хв  05.10 24 хв 
Хоросниця 05.14 1 хв  05.15 29 хв 
Заріччя(Берегове) 05.19 1 хв  05.20 34 хв 
Судова Вишня 05.26 1 хв  05.27 41 хв 
Княжий Міст 05.30 1 хв  05.31 45 хв 
Бар 05.35 1 хв  05.36 50 хв 
Родатичі 05.39 1 хв  05.40 54 хв 
Волчухи 05.43 1 хв  05.44 58 хв 
Братковичі 05.47 1 хв  05.48 1 г  2 хв 
Городок Львівський 05.53 1 хв  05.54 1 г  8 хв 
Кам'янобрід 06.00 1 хв  06.01 1 г  15 хв 
Затока 06.05 1 хв  06.06 1 г  20 хв 
Цунів 06.11 1 хв  06.12 1 г  26 хв 
Мшана 06.17 1 хв  06.18 1 г  32 хв 
Суховоля 06.23 1 хв  06.24 1 г  38 хв 
Зимна Вода 06.27 1 хв  06.28 1 г  42 хв 
Рудне 06.32 1 хв  06.33 1 г  47 хв 
5-й Парк 06.37 2 хв  06.39 1 г  52 хв 
Львів 06.47 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6102 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930