У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6102 Мостиська-2 — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6102 сполученням Мостиська-2 - Львів відправляється зі станції Мостиська-2 о 04.45 і прибуває на станцію Львів о 06.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Мостиська 1, Арламівська Воля, Заріччя(Берегове), Княжий Міст, Родатичі, Братковичі, Кам'янобрід, Цунів, Суховоля, Рудне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мостиська-2 04.45
Тщенець 04.51 1 хв  04.52 6 хв 
Мостиська 1 04.58 2 хв  05.00 13 хв 
Підгать 05.06 1 хв  05.07 21 хв 
Арламівська Воля 05.10 1 хв  05.11 25 хв 
Хоросниця 05.15 1 хв  05.16 30 хв 
Заріччя(Берегове) 05.20 1 хв  05.21 35 хв 
Судова Вишня 05.30 1 хв  05.31 45 хв 
Княжий Міст 05.34 1 хв  05.35 49 хв 
Бар 05.39 1 хв  05.40 54 хв 
Родатичі 05.43 1 хв  05.44 58 хв 
Волчухи 05.47 1 хв  05.48 1 г  2 хв 
Братковичі 05.51 1 хв  05.52 1 г  6 хв 
Городок Львівський 05.57 1 хв  05.58 1 г  12 хв 
Кам'янобрід 06.03 1 хв  06.04 1 г  18 хв 
Затока 06.08 1 хв  06.09 1 г  23 хв 
Цунів 06.13 1 хв  06.14 1 г  28 хв 
Мшана 06.19 1 хв  06.20 1 г  34 хв 
Суховоля 06.25 1 хв  06.26 1 г  40 хв 
Зимна Вода 06.29 1 хв  06.30 1 г  44 хв 
Рудне 06.34 1 хв  06.35 1 г  49 хв 
5-й Парк 06.39 3 хв  06.42 1 г  54 хв 
Львів 06.50 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6102 Мостиська-2 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930