У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Родатичі - Судова Вишня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Родатичі - Судова Вишня:

Поточний розклад електричок Родатичі - Судова Вишня включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 52 хв зі станції Родатичі і прибуває на станцію Судова Вишня о 19 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6119 сполученням Львів - Мостиська-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 18 хв. Між станціями Родатичі і Судова Вишня цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Родатичі - Судова Вишня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Родатичі Судова Вишня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Родатичі - Судова Вишня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Родатичі та Судова Вишня – 9.3 км. Ціна квитка на електричку Родатичі Судова Вишня складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109* Львів Мостиська 10.10
Родатичі
10.23
Судова Вишня
13 хв Курсує щоденно - переглянути
6113 Львів Мостиська 18.52
Родатичі
19.05
Судова Вишня
13 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6119 Львів Мостиська 21.57
Родатичі
22.15
Судова Вишня
18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Родатичі -Судова Вишня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Родатичі — Судова Вишня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Судова Вишня — Родатичі