З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Судова Вишня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Судова Вишня:

Актуальний розклад електричок по станції Судова Вишня містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Судова Вишня з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мостиська-2. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 18 хв до пункту призначення Мостиська-2. Найближчі станції та зупинні пункти Заріччя(Берегове), Княжий Міст. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Судова Вишня відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Мостиська-2, Мостиська-2 - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Судова Вишня відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6102* Мостиська Львів 05.30 1 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
6109 Львів Мостиська 10.23 1 хв  10.24 Курсує щоденно - переглянути
6112* Мостиська Львів 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6119 Львів Мостиська 22.17 1 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Судова Вишня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Судова Вишня