У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогівка - Вакуленці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогівка - Вакуленці:

Поточний розклад електричок Рогівка - Вакуленці включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 22 хв зі станції Рогівка і прибуває на станцію Вакуленці о 18 г 13 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6353 сполученням Огульці - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 1 г 59 хв. Між станціями Рогівка і Вакуленці цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Баранівка(10.30), Водяна(10.53), Іскрівка(11.20), Зелена(11.54), Ковалівка(12.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогівка - Вакуленці, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогівка Вакуленці ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогівка - Вакуленці можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогівка та Вакуленці – 88.4 км. Ціна квитка на електричку Рогівка Вакуленці складає 29.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6291 Огульці Полтава 04.57
Рогівка
06.54
Вакуленці
1 г 57 хв Курсує щоденно - переглянути
6353 Огульці Полтава 10.26
Рогівка
12.25
Вакуленці
1 г 59 хв Курсує щоденно - переглянути
6295* Огульці Полтава 16.22
Рогівка
18.13
Вакуленці
1 г 51 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогівка -Вакуленці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогівка — Вакуленці

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Вакуленці — Рогівка