У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогинці - Юсківці(Полт.)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рогинці - Юсківці(Полт.):

Поточний розклад електричок Рогинці - Юсківці(Полт.) включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 02 хв зі станції Рогинці і прибуває на станцію Юсківці(Полт.) о 18 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6936-6544 сполученням Бахмач-Пас. - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 1 г 47 хв. Між станціями Рогинці і Юсківці(Полт.) цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них 67 Км(10.29), Засулля(11.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рогинці - Юсківці(Полт.), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рогинці Юсківці(Полт.) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рогинці - Юсківці(Полт.) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рогинці та Юсківці(Полт.) – 48.2 км. Ціна квитка на електричку Рогинці Юсківці(Полт.) складає 21.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6936-6544 Бахмач Ромодан 10.22
Рогинці
12.09
Юсківці(Полт.)
1 г 47 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 17.02
Рогинці
18.21
Юсківці(Полт.)
1 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рогинці -Юсківці(Полт.) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рогинці — Юсківці(Полт.)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Юсківці(Полт.) — Рогинці