У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рогинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рогинці:

Актуальний розклад електричок по станції Рогинці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Рогинці з такими станціями і населеними пунктами як Бахмач-Пас., Ромни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 02 хв до пункту призначення Ромни. Найближчі станції та зупинні пункти 67 Км, Матлахове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Рогинці відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Бахмач-Пас. - Ромни, Ромодан - Бахмач-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Рогинці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6935 Ромни Бахмач 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6936 Бахмач Ромни 10.04 1 хв  10.05 Курсує щоденно - переглянути
6543-6931 Ромодан Бахмач 14.25 1 хв  14.26 Курсує щоденно - переглянути
6934 Бахмач Ромни 17.01 1 хв  17.02 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Рогинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Рогинці