У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокосово - Буштино
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокосово - Буштино:

Поточний розклад електричок Рокосово - Буштино включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 57 хв зі станції Рокосово і прибуває на станцію Буштино о 08 г 46 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 0 г 49 хв. Між станціями Рокосово і Буштино цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Хуст(08.05), Стеблівка(08.32), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокосово - Буштино, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокосово Буштино ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокосово - Буштино можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574 Дяково Солотвино 07.57
Рокосово
08.46
Буштино
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокосово -Буштино можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокосово — Буштино

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Буштино — Рокосово