У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокосово - Королеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокосово - Королеве:

Поточний розклад електричок Рокосово - Королеве включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 13 г 38 хв зі станції Рокосово і прибуває на станцію Королеве о 13 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6575 сполученням Солотвино-1 - Королеве, в цьому випадку поїздка займе 0 г 19 хв. Між станціями Рокосово і Королеве цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокосово - Королеве, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокосово Королеве ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокосово - Королеве можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6583 Солотвино Королеве 13.32
Рокосово
13.51
Королеве
19 хв Курсує щоденно - переглянути
6575 Солотвино Королеве 13.38
Рокосово
13.57
Королеве
19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокосово -Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокосово — Королеве

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Королеве — Рокосово