У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6575 Солотвино — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Солотвино - Королеве номер 6575 відправляється зі станції Солотвино-1 о 11.22 і прибуває на станцію Королеве о 13.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6575 Солотвино - Королеве пролягає по таким станціям як Солотвино-Лікарня, Грушово, Бедевля, Руське Поле, Стеблівка, Боронява, Хуст, Рокосово(з.п), Кар'єр Королево.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 11.22
Солотвино-2 11.31 1 хв  11.32 9 хв 
Солотвино-Лікарня 11.36 1 хв  11.37 14 хв 
Діброва 11.45 1 хв  11.46 23 хв 
Грушово 11.52 1 хв  11.53 30 хв 
Тересва 12.04 2 хв  12.06 42 хв 
Бедевля 12.12 1 хв  12.13 50 хв 
Тячів 12.24 2 хв  12.26 1 г  2 хв 
Руське Поле 12.34 1 хв  12.35 1 г  12 хв 
Буштино 12.40 2 хв  12.42 1 г  18 хв 
Стеблівка 12.54 1 хв  12.55 1 г  32 хв 
Сокирниця 13.01 1 хв  13.02 1 г  39 хв 
Боронява 13.08 1 хв  13.09 1 г  46 хв 
Хуст(з.п.) 13.19 2 хв  13.21 1 г  57 хв 
Хуст 13.27 1 хв  13.28 2 г  5 хв 
Рокосово 13.37 1 хв  13.38 2 г  15 хв 
Рокосово(з.п) 13.42 1 хв  13.43 2 г  20 хв 
Велика Копаня 13.45 1 хв  13.46 2 г  23 хв 
Кар'єр Королево 13.51 1 хв  13.52 2 г  29 хв 
Королеве 13.57 2 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6575 Солотвино-1 — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031