У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6575 Солотвино — Королеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Солотвино - Королеве номер 6575 відправляється зі станції Солотвино-1 о 09.59 і прибуває на станцію Королеве о 12.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6575 Солотвино - Королеве пролягає по таким станціям як Солотвино-Лікарня, Грушово, Бедевля, Руське Поле, Стеблівка, Боронява, Хуст, Рокосово(з.п), Кар'єр Королево.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Солотвино-1 – Королеве складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 70.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

З 03 по 17 квітня змінено розклад руху поїзда: Солотвино-1 10.03 Солотвино-2 10.12-10.13 Солотвино-Лік. 10.19-10.20 Діброва 10.28-10.29 Грушово 10.35-10.36 Тересва 10.44-10.56 Бедевля 11.03-11.04 Тячiв 11.15-11.17 Руське Поле 11.25-11.26 Буштина 11.31-11.33 Стеблівка 11.45-11.46 Сокирниця 11.52-11.53 Боронява 11.59-12.00 Хуст 12.10-12.13 з.п. Хуст 12.19-12.20 Рокосово 12.29-12.30 з.п. Рокосово 12.34-12.35 Копаня 12.37-12.38 Кар'єр 12.43-12.44 Королево 12.49. Увага пасажирам! 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 травня 2024 року рух поїзда № 6575 Солотвино-1 – Королево відправленням із Солотвино буде змінено: о 10.09 Солотвино-2 10.18-10.19 Солотвино-Лік. 10.25-10.26 Діброва 10.34-10.35 Грушово 10.41-10.42 Тересва 10.50-11.02 Бедевля 11.09- 11.10 Тячiв 11.21-11.23 Руське Поле 11.31-11.32 Буштина 11.37-11.39 Стеблівка 11.51-11.52 Сокирниця 11.58-11.59 Боронява 12.05-12.06 Хуст 12.16-12.19 з.п. Хуст 12.25-12.26 Рокосово 12.35-12.36 з.п. Рокосово 12.40-12.41 Копаня 12.43-12.44 Кар'єр 12.49-12.50 Королево 12.55

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 09.59
Солотвино-2 10.08 1 хв  10.09 9 хв 
Солотвино-Лікарня 10.15 1 хв  10.16 16 хв 
Діброва 10.24 1 хв  10.25 25 хв 
Грушово 10.31 1 хв  10.32 32 хв 
Тересва 10.40 12 хв  10.52 41 хв 
Бедевля 10.59 1 хв  11.00 1 г 
Тячів 11.11 2 хв  11.13 1 г  12 хв 
Руське Поле 11.21 1 хв  11.22 1 г  22 хв 
Буштино 11.27 2 хв  11.29 1 г  28 хв 
Стеблівка 11.41 1 хв  11.42 1 г  42 хв 
Сокирниця 11.48 1 хв  11.49 1 г  49 хв 
Боронява 11.55 1 хв  11.56 1 г  56 хв 
Хуст(з.п.) 12.06 3 хв  12.09 2 г  7 хв 
Хуст 12.15 1 хв  12.16 2 г  16 хв 
Рокосово 12.25 1 хв  12.26 2 г  26 хв 
Рокосово(з.п) 12.30 1 хв  12.31 2 г  31 хв 
Велика Копаня 12.33 1 хв  12.34 2 г  34 хв 
Кар'єр Королево 12.39 1 хв  12.40 2 г  40 хв 
Королеве 12.45 2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6575 Солотвино-1 — Королеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031