У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокосово - Солотвино-Лікарня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокосово - Солотвино-Лікарня:

Поточний розклад електричок Рокосово - Солотвино-Лікарня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 53 хв зі станції Рокосово і прибуває на станцію Солотвино-Лікарня о 09 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574-6573 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 55 хв. Між станціями Рокосово і Солотвино-Лікарня цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Хуст(08.00), Стеблівка(08.29), Бедевля(09.10), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокосово - Солотвино-Лікарня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокосово Солотвино-Лікарня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокосово - Солотвино-Лікарня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокосово та Солотвино-Лікарня – 59.3 км. Ціна квитка на електричку Рокосово Солотвино-Лікарня складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 07.53
Рокосово
09.48
Солотвино-Лікарня
1 г 55 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокосово -Солотвино-Лікарня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокосово — Солотвино-Лікарня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Солотвино-Лікарня — Рокосово