У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокосово - Тячів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокосово - Тячів:

Поточний розклад електричок Рокосово - Тячів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 07 г 53 хв зі станції Рокосово і прибуває на станцію Тячів о 08 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6574-6573 сполученням Дяково - Солотвино-1, в цьому випадку поїздка займе 1 г 4 хв. Між станціями Рокосово і Тячів цей електропоїзд проїжджає 7 зупинок. Серед них Хуст(08.00), Стеблівка(08.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокосово - Тячів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокосово Тячів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокосово - Тячів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокосово та Тячів – 36.0 км. Ціна квитка на електричку Рокосово Тячів складає 22.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6574-6573 Дяково Солотвино 07.53
Рокосово
08.57
Тячів
1 г 4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокосово -Тячів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокосово — Тячів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тячів — Рокосово