У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дворецька - Рокитне(39 Км)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дворецька - Рокитне(39 Км):

Поточний розклад електричок Дворецька - Рокитне(39 Км) включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 31 хв зі станції Дворецька і прибуває на станцію Рокитне(39 Км) о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6335-6336 сполученням Здолбунів-Пас. - Удрицьк, в цьому випадку поїздка займе 1 г 18 хв. Між станціями Дворецька і Рокитне(39 Км) цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Рівне(17.34), Волошки(18.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дворецька - Рокитне(39 Км), в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дворецька Рокитне(39 Км) ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дворецька - Рокитне(39 Км) можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6335-6336 Здолбунів Удрицьк 17.31
Дворецька
18.49
Рокитне(39 Км)
1 г 18 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дворецька -Рокитне(39 Км) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дворецька — Рокитне(39 Км)

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокитне(39 Км) — Дворецька