У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне - Череднички
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне - Череднички:

Поточний розклад електричок Рокитне - Череднички включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 52 хв зі станції Рокитне і прибуває на станцію Череднички о 19 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6684 сполученням Ромодан - Кременчук, в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Рокитне і Череднички цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне - Череднички, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне Череднички ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне - Череднички можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне та Череднички – 7.7 км. Ціна квитка на електричку Рокитне Череднички складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6687-6688 Ромодан Кременчук 06.55
Рокитне
07.11
Череднички
16 хв Курсує щоденно - переглянути
6684 Гадяч Кременчук 18.52
Рокитне
19.08
Череднички
16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Ромодан Кременчук 18.52
Рокитне
19.08
Череднички
16 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне -Череднички можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне — Череднички

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Череднички — Рокитне