У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокитне - Шишаки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Рокитне - Шишаки:

Поточний розклад електричок Рокитне - Шишаки включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 36 хв зі станції Рокитне і прибуває на станцію Шишаки о 22 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6688-6687 сполученням Кременчук - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 2 г 19 хв. Між станціями Рокитне і Шишаки цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них 283 Км(20.41), Рублівка(21.05), Вербки(21.40), Петрівка(22.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Рокитне - Шишаки, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Рокитне Шишаки ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Рокитне - Шишаки можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Рокитне та Шишаки – 94.3 км. Ціна квитка на електричку Рокитне Шишаки складає 31.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6683 Кременчук Гадяч 08.26
Рокитне
10.45
Шишаки
2 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6683 Кременчук Ромодан 08.26
Рокитне
10.45
Шишаки
2 г 19 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6688-6687 Кременчук Ромодан 20.36
Рокитне
22.55
Шишаки
2 г 19 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Рокитне -Шишаки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокитне — Шишаки

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Шишаки — Рокитне