У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Романівка - Ангелівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Романівка - Ангелівка:

Поточний розклад електричок Романівка - Ангелівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 19 хв зі станції Романівка і прибуває на станцію Ангелівка о 21 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6208 сполученням Тернопіль-Пас. - Волочиськ, в цьому випадку поїздка займе 0 г 2 хв. Між станціями Романівка і Ангелівка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Романівка - Ангелівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Романівка Ангелівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Романівка - Ангелівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Романівка та Ангелівка – 1.9 км. Ціна квитка на електричку Романівка Ангелівка складає 11.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6204 Тернопіль Підволочиськ 09.14
Романівка
09.16
Ангелівка
2 хв Курсує щоденно - переглянути
6206* Тернопіль Підволочиськ 17.00
Романівка
17.02
Ангелівка
2 хв Курсує щоденно - переглянути
6208 Тернопіль Волочиськ 21.19
Романівка
21.21
Ангелівка
2 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Романівка -Ангелівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Романівка — Ангелівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ангелівка — Романівка