У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Романків - Лози
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Романків - Лози:

Поточний розклад електричок Романків - Лози включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 33 хв зі станції Романків і прибуває на станцію Лози о 19 г 22 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6702-01 сполученням Київ-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 7 хв. Між станціями Романків і Лози цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Мар'янівська(09.19), Трипілля-Дніпровське(09.43), Озерний(10.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Романків - Лози, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Романків Лози ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Романків - Лози можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Романків та Лози – 39.9 км. Ціна квитка на електричку Романків Лози складає 20.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702-01 Київ Миронівка 09.15
Романків
10.22
Лози
1 г 7 хв Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 13.29
Романків
14.20
Лози
51 хв Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 18.33
Романків
19.22
Лози
49 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Романків -Лози можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Романків — Лози

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Лози — Романків