У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Романків - Мар'янівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Романків - Мар'янівська:

Поточний розклад електричок Романків - Мар'янівська включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 33 хв зі станції Романків і прибуває на станцію Мар'янівська о 18 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6706-05 сполученням Київ-Пас. - Миронівка, в цьому випадку поїздка займе 0 г 4 хв. Між станціями Романків і Мар'янівська цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Романків - Мар'янівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Романків Мар'янівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Романків - Мар'янівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Романків та Мар'янівська – 3.9 км. Ціна квитка на електричку Романків Мар'янівська складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6702-01 Київ Миронівка 09.15
Романків
09.19
Мар'янівська
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6704-03 Київ Миронівка 13.29
Романків
13.33
Мар'янівська
4 хв Курсує щоденно - переглянути
6706-05 Київ Миронівка 18.33
Романків
18.37
Мар'янівська
4 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Романків -Мар'янівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Романків — Мар'янівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мар'янівська — Романків