У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ромни - Андріяшівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ромни - Андріяшівка:

Поточний розклад електричок Ромни - Андріяшівка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 30 хв зі станції Ромни і прибуває на станцію Андріяшівка о 18 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6542 сполученням Ромни - Ромодан, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Ромни і Андріяшівка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них 81 Км(07.56), Перекопівка(08.22), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ромни - Андріяшівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ромни Андріяшівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ромни - Андріяшівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ромни та Андріяшівка – 23.7 км. Ціна квитка на електричку Ромни Андріяшівка складає 19.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6542 Ромни Ромодан 07.51
Ромни
08.30
Андріяшівка
39 хв Курсує щоденно - переглянути
6936-6544 Бахмач Ромодан 11.15
Ромни
11.53
Андріяшівка
38 хв Курсує щоденно - переглянути
6934-6548 Бахмач Ромодан 17.30
Ромни
18.08
Андріяшівка
38 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ромни -Андріяшівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ромни — Андріяшівка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Андріяшівка — Ромни